• Lesrooster 2018 – 2019

    Lesrooster Assen 2018 – 2019   :

    Maandag:

    17:15 – 18:15      Hiphop                8 t/m 12 jaar     Wenchy

    18:15 – 19:45     Demoteam 2.      13 t/m 15            Wenchy

    19:45 – 21:15    Demoteam 3.       16+                       Wenchy

    Dinsdag:

    16:00 – 17:30    Demoteam 1       t/m 9 jaar                Malu

    17:30 – 18:30    Breakdance         Alle leeftijden         Dennis

    18:30 – 19:30    Modern/jazz        12 –                          Elena

    19:30 – 20:30    Dancehall/Afro   13+                          Elena

    20:30 – 21:30    Modern/jazz        13 +                         Elena (Start bij voldoende aanmeldingen, opgeven via info@maludancecompany.nl)

    Woensdag:

    14:15 – 15:00     Kinderdans   2,5 – 4 jaar        Malu (Start bij voldoende aanmeldingen, opgeven via info@maludancecompany.nl)

    15:00 – 16:00    Streetdance                5 – 6 jaar         Malu

    16:00 – 17:00   Streetdance                7 – 9 jaar         Malu

    17:00 – 18:00     Streetdance              10 – 12 jaar       Malu

    18:30 – 20:00     Wedstrijdteam 2          10 t/m 12 jaar    Malu

    20:00 – 21:00     Streetdance             Volwas                Malu

     

    Donderdag:

    17:00 – 18:00     Hiphop                  t/m 12 jaar            Talitha (Start vanaf 13 sep)

    18:00 – 19:00     Hiphop                  13+                          Talitha (Start vanaf 13 sep)

    19:00 – 20:00    Hiphop                  16+ (Middel)          Joel

    20:00 – 21:00    Hiphop                  18+ (Advanced)     Joel

     

     

     

     

     

    Lesrooster Leek 2018 – 2019:

    Dinsdag:

    16:45 – 17:45                        Streetdance                        kids                                    Talitha

    17:45 – 18:45                        Streetdance                        13 +                                    Talitha

     

    Vrijdag:

    15:00 – 16:00                        Streetdance                        3 t/m 5 jaar                       Malu

    16:00 – 17:00                         Streetdance                        6 t/m 9 jaar                     Malu

    17:00 – 18:00                        Streetdance                        10 t/m 12 jaar                  Malu

    18:00 – 19:00                        Streetdance                        13+                                    Malu

    19:00 – 20:30                        Streetdance                        Wedstrijdteam                Malu

     

    Lesrooster Oosterwolde:

     

    Woensdag:

    15:00 – 16:00                        Streetdance                        4 – 8 jaar                        Sicera

    16:00 – 17:00                         Streetdance                        9 – 12 jaar                        Sicera

    17:00 – 18:00                        Streetdance                        13 – 15 jaar                        Sicera

    18:00 – 19:30                        Wedstrijdteam                  13+ Iconix                        Sicera

    19:30 – 20:30                        Streetdance                       16 +                                    Sicera

    20:30 – 22:00                        Wedstrijdteam                 16 + The Warriors           Sicera

    (Demoteams starten vanaf 3 september)

Laat een bericht achter

Annuleer bericht