Lesrooster 2019 – 2020 Assen

Locatie: Fitness Factory   Marktstraat 3a    9401 JE   Assen

 

Maandag
18:00 – 19:00
Hiphop 
8 t/m 12 jaar
Wenchy
 
19:00 – 20:30
Wedstrijdteam
13 t/m 15 jaar
Wenchy
 
20:30 – 22:00
Wedstrijdteam
16 +  
Vernon

 

Dinsdag
16:00 – 17:30
Wedstrijdteam
6 – 9 jaar
Malu / Jasmina
 
17:30 – 18:30
Moderne dans
Alle leeftijden
Elena
 
18:30 – 19:30
Breakdance
Alle leeftijden
Dennis
 
19:30 – 20:30
Hiphop female
12 +
Jill
 
20:30 – 21:30
Hiphop 
20 +
Malu

 

Woensdag
15:00 – 15:45
Kinderdans
4 t/m 6 jaar
Malu
 
16:00 – 17:00
Streetdance / Hiphop
7 t/m 9 jaar
Malu
 
17:00 – 18:00
Streetdance / Hiphop
10 t/m 12 jaar
Malu
 
18:00 – 19:30
Wedstrijdteam
10 t/m 12 jaar
Malu / Quinty
 
19:30 – 20:30
Dancehall – Afro 
12 +
Quinty
 
20:30 – 21:30
Dance fit
30 +
Quinty

 

 
Donderdag
17:00 – 18:00
Urban 
8 t/m 12 jaar
Talitha
 
18:00 – 19:00
Hiphop
12 + Beginners
Talitha
 
19:00 – 20:00
Hiphop
Intermediate  
Joel
 
20:00 – 21:00
Hiphop
Advanced
Joel

 

Vrijdag
10:00 – 10:45
Peuterdans 
2 t/m 4 jaar
Malu
 
17:00 – 18:00
All urban styles
Alle leeftijden
Vernon
 
18:00 – 19:00
Freestyle (Solo/Duo/Battle trainingen)
Alle leeftijden  
Vernon
 
19:00 – 21:00
Wedstrijdenteam
16+ +
Vernon

 

Lesrooster 2019 – 2020 Leek

Locatie: Rodenburghal    Rodenburg 2   9351 PV   Leek

 

Dinsdag
16:45 – 17:45
Streetdance / Hiphop
9 t/m 12 jaar
Talitha
 
17:45 – 18:45
Streetdance / Hiphop
13 +
Talitha

 

Vrijdag
15:00 -16:00
Streetdance / Hiphop
5 t/m 8 jaar
Malu
 
16:00 – 17:00
Streetdance / Hiphop
9 t/m 12 jaar
Malu
 
17:00 – 18:00
Streetdance / Hiphop
13 +
Malu
 
18:00 – 19:30
Wedstrijdteam
13 +
Malu

 

Lesrooster 2019 – 2020  Oosterwolde

Locatie: Stellingwerfcollege Quadoelenweg 29a  8431 LN  Oosterwolde

 

Dinsdag
16:00 – 17:00
Streetdance / Hiphop
4 t/m 8 jaar
Sicera
 
17:00 – 18:00
Streetdance / Hiphop
9 t/m 12 jaar
Sicera
 
18:00 – 19:00
Streetdance / Hiphop
13 t/m 15 jaar 
Sicera
 
19:00 – 20:00
Streetdance / Hiphop
16 jaar en ouder
Sicera

 

Donderdag
17:30 – 19:00
Wedstrijdteam
13 +
Sicera
 
19:00 – 20:30
Wedstrijdteam
16 +
Sicera