MAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAGZONDAG
15:00 - 16:00Hiphop - Streetdance
Basisschool groep 1-2
15:00 - 16:00
Malu Rosa Jansen
16:00 - 17:00Wedstrijd teams
Demoteam Supreme t/m 9 jaar
16:00 - 17:30
Malu Rosa Jansen


Breakdance
Alle Leeftijden
17:30 - 18:30
Dennis van der Leij


Modern
7 t/m 12 jaar
18:30 - 19:30
Elena Teuben


Hiphop - Streetdance
DANCEHALL 13+
19:30 - 20:30
Elena Teuben


Modern
Voortgezet Onderwijs
20:30 - 21:30
Elena Teuben
Hiphop - Streetdance
Basisschool groep 3/4/5
16:00 - 17:00
Malu Rosa Jansen
17:00 - 18:00Hiphop - Streetdance
Hiphop beginners 8 t/m 12 jaar
17:15 - 18:15
Wenchy Simmons


Wedstrijd teams
Wedstrijd team 13 t/m 15 jaar (Fatality)
18:15 - 19:45
Wenchy Simmons


Wedstrijd teams
Wedstrijd team 16+ (MDC)
19:45 - 21:15
Wenchy Simmons
Hiphop - Streetdance
Basisschool groep 6/7/8
17:00 - 18:00
Malu Rosa Jansen
Hiphop - Streetdance
t/m 12 jaar
17:00 - 18:00
Talitha Hartog
18:00 - 19:00Wedstrijd teams
Wedstrijd team 10 t/m 12 jaar (Boomerang)
18:30 - 20:00
Malu Rosa Jansen
Hiphop - Streetdance
Hiphop beginners (Niet leeftijd gebonden)
18:00 - 19:00
Talitha Hartog
19:00 - 20:00Hiphop - Streetdance
Hiphop Intermediate (Niet leeftijd gebonden)
19:00 - 20:00
Joel Middelbos
20:00 - 21:00Streetjazz
Street jazz voor volwassen
20:00 - 21:00
Malu Rosa Jansen
Hiphop - Streetdance
Hiphop advanced (Niet leeftijd gebonden)
20:00 - 21:00
Joel Middelbos
21:00 - 22:00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

MAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAGZONDAG
18:00 - 19:00Modern
7 t/m 12 jaar
18:30 - 19:30
Elena Teuben
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00Modern
Voortgezet Onderwijs
20:30 - 21:30
Elena Teuben
21:00 - 22:00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

MAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAGZONDAG
16:00 - 17:00Wedstrijd teams
Demoteam Supreme t/m 9 jaar
16:00 - 17:30
Malu Rosa Jansen
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00Wedstrijd teams
Wedstrijd team 13 t/m 15 jaar (Fatality)
18:15 - 19:45
Wenchy Simmons


Wedstrijd teams
Wedstrijd team 16+ (MDC)
19:45 - 21:15
Wenchy Simmons
Wedstrijd teams
Wedstrijd team 10 t/m 12 jaar (Boomerang)
18:30 - 20:00
Malu Rosa Jansen
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Woensdag

MAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAGZONDAG
17:00 - 18:00Breakdance
Alle Leeftijden
17:30 - 18:30
Dennis van der Leij
18:00 - 19:00
Click on the class name to get additional info

Dinsdag

MAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAGZONDAG
20:00 - 21:00Streetjazz
Street jazz voor volwassen
20:00 - 21:00
Malu Rosa Jansen
Click on the class name to get additional info

Woensdag

MAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAGZONDAG
15:00 - 16:00Hiphop - Streetdance
Basisschool groep 1-2
15:00 - 16:00
Malu Rosa Jansen
16:00 - 17:00Hiphop - Streetdance
Basisschool groep 3/4/5
16:00 - 17:00
Malu Rosa Jansen
17:00 - 18:00Hiphop - Streetdance
Hiphop beginners 8 t/m 12 jaar
17:15 - 18:15
Wenchy Simmons
Hiphop - Streetdance
Basisschool groep 6/7/8
17:00 - 18:00
Malu Rosa Jansen
Hiphop - Streetdance
t/m 12 jaar
17:00 - 18:00
Talitha Hartog
18:00 - 19:00Hiphop - Streetdance
Hiphop beginners (Niet leeftijd gebonden)
18:00 - 19:00
Talitha Hartog
19:00 - 20:00Hiphop - Streetdance
DANCEHALL 13+
19:30 - 20:30
Elena Teuben
Hiphop - Streetdance
Hiphop Intermediate (Niet leeftijd gebonden)
19:00 - 20:00
Joel Middelbos
20:00 - 21:00Hiphop - Streetdance
Hiphop advanced (Niet leeftijd gebonden)
20:00 - 21:00
Joel Middelbos
Click on the class name to get additional info

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

MAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAGZONDAG
Click on the class name to get additional info